17. 5. 2023 Od Pavel Czylok 0

Běžecký závod – OlzaRun 2023

Běžecký závod OlzaRun 2023, který se konal v sobotu 13.5.2023, přinesl skvělý sportovní zážitek pro všechny zúčastněné. Náš tým startoval v 9:30 ráno u soutoku řek Olše a Odra, což byl malebný a symbolicky významný prostor. Trať závodu byla rozdělena na 20 úseků, celkově o délce přibližně 100 km.

Kromě zajímavosti trasy byla další výjimečností tohoto závodu, že každý člen týmu musel absolvovat 2 úseky. To přineslo dodatečnou výzvu a zároveň poskytlo možnost většího zapojení všech účastníků. Běžci se tak mohli střídat a podporovat se navzájem, což posilovalo týmový duch.

Během závodu se běžci museli vypořádat s různými terénními podmínkami a překonat fyzické a mentální výzvy. Trasa vedla přes různorodé prostředí, včetně lesů, polí a menších vesnic, což přidávalo zajímavosti a rozmanitosti závodu. Běžci měli příležitost obdivovat krásu přírody kolem řeky Olše.

Poslední úsek závodu byl zvlášť vzrušující, protože končil u pramene řeky Olše v Polsku, nedaleko Istebné. Tato lokalita nabízela impozantní scenérie a připomínala běžcům význam cesty, kterou absolvovali.

OlzaRun 2023 nebyl pouze soutěží o nejlepší výkony, ale také příležitostí pro týmovou spolupráci, vítězství a oslavu úspěchu. Účastníci se mohli těšit na společný cíl a na skvělou atmosféru závodu, která byla podpořena povzbuzováním diváků a organizátorským týmem.

Celkově lze říci, že OlzaRun 2023 byl úspěšným běžeckým závodem, který přinesl mnoho radosti, sportovního nadšení a vzrušení pro všechny zúčastněné. Účastníci si mohou být jisti, že tento závod zanechal nezapomenutelné vzpomínky a posílil jejich vášeň pro běhání.

S naším SPK RUN týmem, složeným z členů Zuzky, Petry, Martina, Víti a Pavla, jsme v běžeckém závodě OlzaRun 2023 dosáhli skvělého výsledku. Skončili jsme na celkovém 10. místě ze 27 týmů, což je velký úspěch.

Dokázali jsme vyvinout maximální úsilí a odvahu během svých úseků a společně tvořili silný a vytrvalý tým. Jejich vzájemná podpora, motivace a spolupráce hrály klíčovou roli při dosažení tak skvělého umístění.

Každý člen týmu se musel vyrovnat s vlastními výzvami na trati, ať už to bylo překonání náročného terénu, boj s únavou nebo udržení rychlosti. Naše individuální výkony se však dokonale sladily dohromady, a tím se posílila naše celková pozice v závodě.

Náš tým SPK RUN ukázal nejen sílu a odhodlání, ale také ducha týmové spolupráce a přátelství. Každý člen přinesl do závodu své jedinečné schopnosti a společně jsme se podporovali v každém kroku. Tato jednota a kolektivní síla nás posunula na významné místo v konečném pořadí.

Všem bych chtěl poděkovat za vytrvalost, odhodlání a skvělý výkon. Naše účast v OlzaRun 2023 je důkazem oddanosti ke sportu a schopnosti překonávat výzvy.

Celkově lze říci, že naše účast v OlzaRun 2023 a naše umístění na 10. místě jsou důkazem naší skvělé kondice, připravenosti a odhodlání. Jsme pyšní na to, co jsme dokázali, a těšíme se na další výzvy a běžecké závody, které nás čekají v budoucnosti.