O nás

Společný trénink s Milošem Škorpilem

Jsme nově založená neformální skupina sportovců, kteří se již dlouhá léta znají a stále se k nám přidávají noví členové. Baví nás běhat (asfalt, dráha, hory), jezdit na kole, plavat, turistika a další sporty. Proto se jmenujeme SPK Český Těšín ( Sport Pro Každého). Pokud tě již nebaví sportovat sám, tak se k nám můžeš přidat. Sportujeme hlavně na pohodu a pro radost. Výsledkem je pak dobrá nálada s úsměvem na tváři a noví přátelé jako bonus. Díky mnohaletým zkušenostem našich členů se zde může nováček mnoho dozvědět a načerpat inspiraci pro své tréninky.

Členství zde není placené ani ničím jiným podmíněné. Stačí se jen přidat k naší Facebookové skupině nazout tenisky vyběhnout a je to.

Založeno 7.5.2020

Pravidelné společné tréninky

Běžecá spupina SPK Český Těšín pravidelně organizuje každou středu v 18:00 u KOVONY křižovatka ulic Lípová a Průmyslová společné výběhy.

Pokud už tě nebaví běhat sám, tak jsme tu pro Tebe. Pokud znáš nějakou zajímavou trasu v Těšíně nebo Beskydech poděl se o ni s námi.

Pokud máš nějaký dotaz týkající se běhu, turistiky, kola … napište ho sem a pokusíme se ho zodpovědět 🙂

 

Partnerská skupina v Třinci

Partnerská skupina v Třinci

Pokud ti nevyhovuje náš středeční termín, tak je možnost využít každé pondělí a pátek společných výběhů v Třinci, se skupinou NVPP v 17:00 hod u 5. ZŠ. Každou neděli běhají hory v 9:00 hod bližší info na jejich skupině na Facebooku. Mnoho našich členů běhá s nimi 🙂

Společně organizované akce budou vždy oznámeny na našich FB skupinách a na webu spktesin.cz