22. 3. 2021 Od Pavel Czylok 0

Decathlon – běžecká vesta

Mám o generaci starší model, se kterým jsem maximálně spokojen. Používám jej hlavně na výlety a běhy v horách. Vejde se tma 1L vak s vodou případně 2x 500 ml soft láhev . Ideální pro krátké i delší běhy, nebo turistiku.

 

Cena 749 Kč

Decathlon

Technický popis

LEHKÁ VESTA
Vesta je lehká a pohodlná, ideální na vaše trailové tréninky a závody. Díky přiléhavému střihu dobře drží, že úplně zapomenete, že ji máte.

LEPŠÍ USPOŘÁDÁNÍ A PŘÍSTUP
Díky vaší zpětné vazbě na předchozí model jsme vylepšili uspořádání kapes. Vše potřebné máte teď na dosah ruky. Pro snadnější přístup jsou kapsy ušité úhlopříčně. Do klokanky na zádech uložíte větrovku.

VŠE POTŘEBNÉ VE 12 KAPSÁCH
12 kapes na vše potřebné 7 kapes vpředu: – 2 kapsy na 2 měkké lahvičky o objemu 500 ml (v prodeji zvlášť)
– 1 kapsa na zip na telefon
– 4 kapsy na tyčinky, gely, obaly atd., z toho jedna kapsa obsahuje záchrannou píšťalku (110 db)

5 kapes vzadu, včetně snadno přístupné klokanky, kam uložíte povinné vybavení na závody: větrovku, bezpečnostní fólii, čelovku atd.

VESTA SE PŘIZPŮSOBÍ POSTAVĚ
Už žádné doplňky, které vám při běhu překáží. Vesta se přizpůsobí vaší postavě a dobře drží.
Přizpůsobí se postavě díky systému utažení pomocí popruhů. Délku popruhů na hrudi si upravíte podle potřeby. Lepší zpevnění na spodní straně pro více pohodlí. Vesta, kterou zapomenete, že máte na sobě.

HYDRATACE
2 kapsy vpředu na 2 měkké lahvičky o objemu 500 ml, můžete se napít, aniž byste je museli z kapes vyndavat. Do zadní kapsy se v případě potřeby vejde další 500ml lahvička.

VAK NA HOLE (V PRODEJI ZVLÁŠŤ)
Na vestu lze přidělat uchycení na hole. Díky jednoduchému systému je to hračka. Hole oceníte v technicky náročném terénu. Kompletní vybavení testovala naše produktová designerka na 23km závodě na Mont Blanc. „Vesta, trailový toulec a třídílných holí, to vše mi pomohlo zvládnout závod.“

VÝVOJ
Za tímto nápadem se skrývá čtveřice produktových manažerů, inženýrů, vývojářů a modelářů. Jsme rádi, že vám můžeme představit tuto vestu, na které náš tým pracoval několik let.

TESTOVÁNÍ
Vestu testovali běžci a běžkyně během několika měsíců na trailových závodech.
Označili ji za jednoduchou, lehkou a výkonnou vestu. A ocenili snadný přístup k občerstvení i větrovce. Nejdůležitější je vybrat si vhodnou velikost. Čím lépe vesta přiléhá, tím méně se při běhu pohybuje. Neváhejte si vestu při zkoušení naplnit vším potřebným. A myslete na hydrataci a občerstvení.

EKOLOGICKÁ VÝROBA
Vesta se skládá ze 60 % z recyklovaného materiálu.

Možnosti sdílení příspěvku:
error
fb-share-icon