26. 3. 2021 Od Pavel Czylok 0

Čelovka – Decathlon

Tuto čelovku již používám cca rok. Absolvoval jsem s ní závod B7, kde mi sloužila celou noc až do rozednění. Má 3 úrovně svitu a já používal nejčastěji první a druhou intenzitu. Jen při náročných sebězích jsem využil třetí největší intenzitu. Čelovka výborně sedí na hlavě, nepadá. Na jedno nabití vydrží opravdu dlouho až 12 hod. Pokud hledáš cenově dostupnou a zároveň dobrou čelovku tuto můžu osobně doporučit.

 

Cena : 849 Kč 

Odkaz : Decathlon

Technický popis

 

HLÍDEJTE SI STAV BATERIE

Čelovka má ukazatel stavu baterie, který se rozsvítí na několik vteřin po zapnutí čelovky. Můžete tak ověřit stav baterie během příprav nebo těsně před během. Integrovaný nabíjecí akumulátor čelovky je kompatibilní s jakýmkoli kabelem typu micro-USB. Nabíjecí kabel v balení je ohnutý. Snadno můžete čelovku nabít v batohu pomocí cestovní nabíječky.

 

DESIGN

Čelovka je výkonná a lehká. Váží pouze 120 g. Váha čelovky je rovnoměrně rozložena. Díky praktickému tlačítku snadno přepínáte mezi režimy svícení.

 

OPTIMALIZACE SVÍCENÍ

Produktoví manažeři radí, jak používat čelovku. Praktické je začít závod na úsporný režim a končit na silný režim (i když máme často tendenci to dělat přesně naopak). Na začátku jsme totiž obklopeni dalšími běžci a můžeme využít i jejich světla nebo i čelovku zhasnout. Díky tomu nám vydrží až do konce.

 

ZÁRUKA

Výrobky Decathlon mají dvouletou záruku. Náhradní díly jsou k dostání v servisu Decathlon po dobu dvou let od zakoupení výrobku.

 

VODOTĚSNÁ SVÍTIDLA (IPX4)

Vodotěsnost IPX4.
Což teoreticky znamená, že čelovka odolá 10 l vody za minutu po dobu 5 minut. Prakticky tak nemusíte mít strach vzít si čelovku i za deště. Prototypy jsme testovali mimo jiné i pod sprchou.

Možnosti sdílení příspěvku:
error
fb-share-icon