3. 12. 2021 Od Pavel Czylok 0

Adventní běhání 2021

Minulý rok se někteří členové SPK zúčastnili Adventního běhání. Tento rok se nás přidalo ještě o něco více. Jedná se o charitativní Adventní běhání, kde každý kilometr pomáhá. Pokud máš chuť běhat a  zároveň pomáhat tak se přidej. I v Českém Těšíně budeme společně běhat. Pravidelně každou středu v 18:00 od parkoviště u KOVONY (křižovatka ul. Lípová a ul. Průmyslová).

Odkaz na PODCAST Advenťáci ve sluchátkách

Zde je text přímo ze stránek Adventní běhání:

CO JE ADVENTNÍ BĚHÁNÍ?

Pro většinu lidí je prosinec čas cukroví, vánoček, svařáků a vánočních večírků, pro nás je prosinec čas adventního běhání. V prosinci 2021 to bude již po sedmé. Již po sedmé budeme v prosinci běhat 25 dní v kuse. A jako v posledních letech, tak i letos naše běhání bude mít ještě větší smysl, protože svým během budeme i pomáhat. Začínáme 1.12. !

Náš koncept je jednoduchý. Běhat každý den od 1. prosince do 25. prosince. Jediné pravidlo je, že každý běh by měl být dlouhý minimálně 30 minut. Je jedno, jak rychle nebo jak daleko.

A pokud s během teprve začínáš, nebo bys začít chtěl, tak můžeš klidně běho-chodit. Indiánský běh také počítá!

PROČ JÍT DO TOHO S NÁMI?

Venku je tma, zima, včera byl vánoční večírek a poslední, co se ti chce, je jít běhat. Přesně tohle známe moc dobře! Ve dvou a více se to ale vždy mnohem lépe táhne. A když víš, že jsi součástí party, která čítá přes 5.000 lidí, kteří čekají, jestli ses odhodlal do tmy a zimy vylézt, tak prostě běhat jdeš. O tom advetní běhání je. O partě lidí, kteří se navzájem virtuálně (a i na živo) podporují a motivují.

Navíc každým svým během budeš pomáhat měnit život těm, kteří to potřebují. A to zní dobře, viď?! Naše proběhané kilometry se díky úžasným firmám, které nás podporují, promění v peníze, které pošleme těm, kteří v životě neměli tak velké štěstí jako jsme měli my.

A navíc prosincem to nekončí, ale spíš všechno začíná. My advenťáci spolu totž virtuálně i na živo běháme celý rok.

JAK SE K NÁM PŘIDAT?

Budeme se všichni virtuálně podporovat, takže se připoj k naší facebookové skupině Adventní Běhání.

Sdílej se skupinou fotky a dojmy, jak ti běh či chůze šla. Pochvalami nešetříme a každý výkon oceníme!

Abychom všichni byli motivovaní ke splnění výzvy, tak máme připraveno i několik soutěží s fajn cenami – informace o nich budeme dávat do naší facebookové skupiny v průběhu výzvy.

A pokud jsi v Praze, tak s námi můžeš běhat na živo každé pondělí, úterý, středu, čtvrtek a o víkendu. Nejsi v Praze? Nezoufej, protože letos v prosinci budeme běhat skupinově třeba taky v Ostravě, Brně, Plzni, Blansku nebo Liberci. Všechny informace o tom kde, kdy a co budou včas v událostech na naší facebookové stránce. 

Jo a všechno je to zadarmo. Samozřejmě. Protože ty nejlepší věci na světě prostě zadarmo jsou.

Možnosti sdílení příspěvku:
error
fb-share-icon