1. 11. 2021 Od Pavel Czylok 0

Edgar

Sportuješ hodně? Potřebuješ efektivně doplnit energii? Potřebuješ něco na regeneraci? Případně něco na chuť? Toto je jedna z mnoha možností, co na tebe vyskočí na internetu. Produktů tohoto typu je velká spousta. Osobně jsem vyzkoušel několik značek, které mi prostě nesedly. Nebudu jim zde ale dělat negativní reklamu. Každému vyhovuje něco jiného a je důležité si vybrat to co tvému tělu (žaludku…) nejlépe sedne. Mě osobně vyhovuje velice Edgar.

Již asi 2 roky používám produkty od firmy Edgar. Nejvíc jsem používal PowerDrink pomeranč, který mi asi chuťově nejvíce sedí. Nejčastěji jsem jej používal na dlouhé švihy na kole 4hod a víc. Jsem zvyklý před aktivitou nejíst a většinou jdu na lačno a jen během dlouhé aktivity (kolo, běh…) dodávám PowerDrink pomeranč. Tento rok jsem poprvé absolvoval celou B7 (103km na stoupáno 5662m) to už jsem musel přidat pevnou stravu EnergyBarGely, které mi vůbec nezatěžovaly žaludek a dodaly potřebnou energii. Na B7 byl sponzor Edgar a na občerstvovacích stanicích byl Isotonic Drinc, který tělu dodá potřebné Ionty a minerály (nemusel jsem tahat svůj).

Pokud hledáš dobrý produkt pro doplnění energie, iontů, minerálů …. doporučuji vyzkoušet Edgar produkty. Jsou vyráběné taky aby nezatěžovaly žaludek a dobře chutnaly. Pro členy naší běžecké skupiny jsem dojednal 30% slevu na veškerý sortiment Edgar. V případě zájmu mě kontaktujte.

Možnosti sdílení příspěvku:
error
fb-share-icon